لیست صرافی‌های ثبت شده در صرافی مجاز

صرافی‌های معتبر و دارای مجوز

صرافی‌های معتبر و دارای مجوز

لیست‌ صرافی‌های معتبر ایرانی که دارای مجوزهای لازم برای فعالیت‌هایشان هستند در این قسمت آورده شده است. برای مطالعه‌ی اطلاعات کامل هر صرافی روی نام آن کلیک کنید.

مزایای عضویت در صرافی مجاز

همین حالا به جمع صرافی‌های مجاز بپیوندید!ثبت صرافی در سامانه‌ی صرافی مجاز

ثبت صرافی در سامانه

جذب مخاطب

سامانه‌ی صرافی مجاز به شما کمک می‌کند تا صرافی خود را در فضای آنلاین به افراد بیشتری معرفی کنید و در میان مخاطبان هدف، بهتر و بیشتر شناخته شوید. بنابراین افزایش مشتریان یکی از مزایای عضویت در این سامانه است.

تایید اعتبار

با ثبت صرافی خود در سامانه‌ی صرافی مجاز، اعتبار، امنیت و قانونی بودن صرافی خود را به کاربران نشان می‌دهید. کسب اعتماد مخاطب یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های عضویت در سامانه‌ی ماست.

معرفی خدمات

سامانه‌ی صرافی مجاز به شما این امکان را می‌دهد تا خدمات خود را به خوبی به مخاطبان معرفی کنید. ثبت لوکیشن صرافی، شماره تماس و آدرس وب‌سایت در مرجع بزرگ صرافی‌ها از دیگر مزایای عضویت در صرافی مجاز است.

اگر صاحب یک صرافی معتبر هستید و تمامی مجوزهای لازم و لایسنس‌های مرتبط با فعالیت‌هایتان را دارید، برای عضویت در سامانه‌ی صرافی مجاز شک نکنید. از طریق لینک زیر فرم پر کنید یا با ما تماس بگیرید تا پس از بررسی‌های لازم، هر چه سریع‌تر، صرافی شما را نیز به وب‎‌سایت اضافه کنیم.

فرم درخواست ثبت صرافی