فرم و تعرفه‌ی ثبت صرافی

پیوستن به لیست صرافی‌های مجاز

پیوستن به لیست صرافی‌های مجاز

اگر صاحب یک صرافی معتبر هستید و تمامی مجوزهای لازم و لایسنس‌های مرتبط با فعالیت‌هایتان را دارید، برای عضویت در سامانه‌ی صرافی مجاز شک نکنید. از طریق لینک زیر فرم پر کنید یا با ما تماس بگیرید تا پس از بررسی‌های لازم، هر چه سریع‌تر، صرافی شما را نیز به وب‎‌سایت اضافه کنیم.

قوانین ثبت صرافی

صرافی مجاز برای ثبت صرافی شما در لیست صرافی‌های معتبر قوانینی دارد که توسط کارشناسان مجموعه به خوبی پیگیری و بررسی خواهد شد. اگر شما نیز قصد اضافه کردن صرافی خودتان به لیست صرافی‌ها را دارید صرافی شما باید مجوز معتبری از سازمان رفتار مالی کشورتان داشته باشد. اطلاعات ارائه شده توسط شما باید یکپارچه، موثق و قابل رهگیری باشد. وب سایت رسمی همراه با شرح خدمات داشته باشید و آدرس دفتر صرافی معتبر باشد.

در صورتی که این ویژگی‌ها را دارید اطلاعات صرافی خودتان را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید.

تعرفه‌ی ثبت صرافی

برای اینکه نام و اطلاعات صرافی شما نیز در لیست صرافی‌های معتبر قرار بگیرد، پس از پر کردن فرم یا تماس با شماره‌های ما، اطلاعات شما و مجوزهای شما توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد. در صورت تایید اطلاعات، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پس از پرداخت هزینه‌ی مورد نظر، نام و اطلاعات صرافی شما نیز در وب سایت قرار خواهد گرفت.

حق عضویت سالانه در وب‌سایت صرافی مجاز و ثبت صرافی شما در لیست صرافی‌های معتبر 500 پوند است. این هزینه‌ی اندکی برای جلب اعتماد مخاطبان بسیاری از سراسر دنیاست.

فرم ثبت صرافی

همین حالا به لیست صرافی‌های معتبر بپیوندید!

همین حالا به لیست صرافی‌های معتبر بپیوندید!

Choose File

مزایای عضویت در صرافی مجاز

همین حالا به جمع صرافی‌های مجاز بپیوندید!ثبت صرافی در سامانه‌ی صرافی مجاز

ثبت صرافی در سامانه

جذب مخاطب

سامانه‌ی صرافی مجاز به شما کمک می‌کند تا صرافی خود را در فضای آنلاین به افراد بیشتری معرفی کنید و در میان مخاطبان هدف، بهتر و بیشتر شناخته شوید. بنابراین افزایش مشتریان یکی از مزایای عضویت در این سامانه است.

تایید اعتبار

با ثبت صرافی خود در سامانه‌ی صرافی مجاز، اعتبار، امنیت و قانونی بودن صرافی خود را به کاربران نشان می‌دهید. کسب اعتماد مخاطب یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های عضویت در سامانه‌ی ماست.

معرفی خدمات

سامانه‌ی صرافی مجاز به شما این امکان را می‌دهد تا خدمات خود را به خوبی به مخاطبان معرفی کنید. ثبت لوکیشن صرافی، شماره تماس و آدرس وب‌سایت در مرجع بزرگ صرافی‌ها از دیگر مزایای عضویت در صرافی مجاز است.